Obchodní podmínky 

1. Úvodní ustanovení 

Tyto obchodní podmínky platí pro nákup zboží v internetovém obchodě www.vitaminy-heman.cz ( Alena Limová - ič 68303076 ). Podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího ( Alena Limová - ič 68303076 ) a kupujícího (zákazník)

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy 

a) Veškeré objednávky podané prostřednictvím internetového obchodu www.vitaminy-heman.cz ( Alena Limová - ič 68303076 ) jsou závazné. Podáním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami jakož i reklamačním řádem a že s nimi souhlasí. 

b) Objednávka je návrhem kupní smlouvy. Kupní smlouva vzniká v okamžiku převzetí objednaného zboží kupujícím. 

c) Nabízený produkt, jeho cena a odhadovaná skladová dostupnost je v platnosti do doby potvrzení objednávky. 

d) Podmínkou platnosti elektronické objednávky je vyplnění veškerých, objednávkovým formulářem , předepsaných údajů a náležitostí. 

e) Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v objednávkovém formuláři. 

f) Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího okamžikem úplného zaplacení kupní ceny. 

g) Vyplněním registračního formuláře, či závazné objednávky kupující dává prodávajícímu souhlas k shromažďování a archivování osobních údajů o kupujícím a o jeho nákupech.

h) Expedice zboží probíhá max. do 5 pracovních dnů od obdržení objednávky 

3. Reklamace 

a) Případné reklamace budou vyřízeny v souladu s reklamačním řádem internetového obchodu www.vitaminy-heman.cz (Alena Limová - ič 68303076) a reklamačním řádem platným v ČR. 

b) Zboží kupující reklamuje přímo ve firmě www.vitaminy-heman.cz ( Alena Limová - ič 68303076 )

c) Zboží lze reklamovat u firmy www.vitaminy-heman.cz ( Alena Limová - ič 68303076 ), dle podmínek reklamačního řádu na adrese : e-mail: vitaminyheman@seznam.cz 

telefonicky na čísle: +420 739 088 969 

nebo písemně na adresa provozovny. 

4. Odstoupení od kupní smlouvy ( vrácení zboží)  Kupující má právo podle platných zákonních ustanovení občanského zákoníku a zákona na ochranu spotřebitele, právo odstoupit od smlouvy uzavřené prostřednictvím internetového obchodu do 14 dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, musí nepoškozené zboží, bez známek užívání nebo opotřebování, v původním obalu poslat zpět v uvedené lhůtě ( určující je datum doručení zpět prodejci). Po obdržení vráceného zboží, prodávající obratem kupujícímu vrátí zpět částku odpovídající kupní ceně předem dohodnutým způsobem, nejpozději ve lhůtě 30-ti dnů .

Kupující nemůže odstoupit od smlouvy viz občanský zákoník § 53 odst.8

5. Závěrečná ustanovení 

a) Tyto obchodní podmínky platí ve znění uvedeném na internetových stránkách prodávajícího, v den odeslání elektronické objednávky kupujícím a jsou platné a závazné výlučně pro fyzické osoby a vztahy řídící se občanským zákoníkem. Na vztahy s podnikateli se tyto podmínky nevztahují, neboť tyto se řídí ustanovením § 409 a násl. obchodního zákoníku. 

b) Odesláním elektronické objednávky kupující bez výhrad přijímá veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky, jakož i v den odeslání objednávky, platnou cenu objednaného zboží včetně přepravného či poštovného uvedenou v katalogu firmy - www.vitaminy-heman.cz ( Alena Limová - ič 68303076 ), nebylo-li v konkrétním případě prokazatelně dohodnuto jinak. Odeslanou objednávkou je kupující neodvolatelně vázán. 

 

 PLATBA A DODÁNÍ ZBOŽÍ

Platba DOBÍRKOU :
Pošt. + balné ( 144,- Kč – dobírka )

Platba PŘEVODEM
Pošt. + balné ( 119,- Kč – dobírka ), 
Dobírka – platí se při převzetí zboží
Převodem na účet - mBank (platba předem)
číslo účtu : 670100-2207752989/6210
jako variabilní symbol je nutné uvádět číslo objednávky ( faktury )


Hotovost nepříjmáme !
Zboží do zahraničí NEPOSÍLÁME !

 

 

 

 

Přihlásit
Zapomněli jste heslo?
Zadejte Váš e-mail a přihlašovací údaje Vám budou zaslány na Vaši e-mailovou adresu zadanou při registraci.


Košík je prázdný

Poslední navštívené zboží
  • Doposud jste žádné zboží nenavštívili.
Rychlé vyhledávání
Reklamace

Pro bližší informace o postupu reklamace klikněte na odkaz: Reklamace

 
 
 
© Vitamíny Heman